„Fullmetal Alchemist” – jako aktorski film kinowy!

dnia

No i proszę, kolejna manga doczeka się swojej aktorskiej, miejmy nadzieję, że wysokobudżetowej adaptacji kinowej! Mowa o „Fullmetal Alchemist”

fullmetal alchemist

W sieci pojawiły się pierwsze nieoficjalne zdjęcia z planu, który usytuowany jest we Włoszech. Widowisko reżyserowane jest przez Fumihiko Soriego („Ichi”, „Dragon Age: Dawn of the Seeker”). W rolę Edwarda, a więc jednego z głównych bohaterów wciela się Ryosuke Yamada, który wystąpił w  „Assassination Classroom”. Przewidywana data premiery w  Japonii?  Zima 2017 roku.

 

Z kronikarskiego obowiązku: „Fullmetal Alchemist” to manga autorstwa Hiromu Arakawy na podstawie której powstały również dwie serie anime. Bohaterami opowieści są dwaj bracia Alphonse i Edward, synowie utalentowanego alchemika, którzy zgłębiają tajniki tej sztuki, aby odzyskać swój dawny wygląd. Zabawy z nekromancją nigdy nie kończą się bowiem szczęśliwie. Awanturnicza historia, poszukiwania kamienia filozoficzynego, rzeczywistość stylizowana na wielką rewolucję przemysłową… przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda! Znaju? Znaju. A jak nie znaju – łapcie materiał wideo.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s