„Teen Titans: Judas Contract” – pierwsze zdjęcia i obsada animacji!

Jest już pierwsza zapowiedź – zdjęcia oraz informacja na temat obsady nowej animacji DC. Mowa o filmie „Teen Titans: Judas Contract”.

judas-contract

W nowej produkcji Warner Bros. oraz DC. swoich głosów użyczą: Sean Maher (Nightwing), Kari Wahlgren (Starfire), Jake T. Austin (Blue Beetle), Taissa Farmiga (Raven), Brandon Soo Hoo (Beast Boy), Stuart Allan (Damian Wayne), a także Christina Ricci (Terra) i Miguel Ferrer (Deathsthroke). Animowana historia ma być podobno rozwinięciem opowieści ukazanej w „Liga Sprawiedliwości kontra Młodzi Tytani”. Natomiast „The Judas Contract” to komiks z 1984 roku stworzony przez George’a Perez oraz Marva Wolfmana, uznawany za jedno z najlepszych i najciekawszych dzieł skoncentrowanych wokół drużyny Młodych Tytanów, w którym pokazano między innymi to, jak Dick Grayson stał się Nightwingiem.

deathstroke

Reżyserią filmu zajmie się  Jay Oliva, który będzie pracować na scenariuszu opracowanym przez J.M DeMatteis, a także Erniego Altbackera. O filmie pisałem już jakiś czas temu – wtedy też okazało się, że w planach wytwórni jest między innymi historia „Batman and Harley Quinn” od Bruce’a Timma. Czekamy na dalsze wieści!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s