„Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles” – zapowiedziano nową kreskówkę!

dnia

Wojownicze Żółwie Ninja powracają w nowej, nieco zmienionej, a także – miejmy nadzieję – lepszej formie. Dotychczasowy serial „Teenage Mutant Ninja Turtles” zostanie bowiem zastąpiony przez kreskówkę z tradycyjną animacją 2D, która stanowić będzie równocześnie reboot dotychczasowej serii.

teenage-mutant-ninja-turtles

Cyma Zarghami, prezydent Nickelodeon Group, zapowiada, że kreskówka z przygodami Leonardo, Raphaela, Donatello i Michelangelo ma być – a jakże! – zupełnie nowym spojrzeniem na kultowych herosów. W nowych epizodach ma być zdecydowanie więcej humoru, a ogólny charakter produkcji będzie przeznaczony dla  nieco młodszego widza.

teenage-mutant-ninja-turtles3d

To ciekawe, bo… producentem wykonawczym serialu został Andy Suriano, który jest współodpowiedzialny za projekty postaci w nowym sezonie „Samurai Jacka” (przypomnijmy, kontynuacja historii Genndy’ego Tartakovsky’ego będzie wyświetlana na Adult Swim, gdzie raczej nikt nie bawi się w kompromisy), a także Ant Ward, producent wykonawczy obecnego serialu „Teenage Mutant Ninja Turtles”. Nickeldon złożył zamówienie na 26 odcinków serii w 2D. Do zakończenia obecnej serii pozostał już tylko jeden sezon – emisja końcowych odcinków rozpocznie się od 19 marca.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s