Trwają prace nad nową animacją „Ghost in the Shell”!

dnia

Pomimo że aktorski „Ghost in the Shell” ze Scarlett Johansson nie radzi sobie zbyt dobrze w kinach i prawdopodobnie zaliczy finansową klapę (choć film jest ponoć całkiem przyzwoity, ale nie wiem, jeszcze nie widziałem), to wiara w markę jest silna. Okazuje się, że w planach jest nowa animacja.

ghost in the shell animacja nowa

Serio! Szefowie Kodanshy, jednego z największych japońskich wydawnictw komiksowych oraz przedstawiciele cenionego studia Production I.G. ogłosili właśnie, że rozpoczęły się prace nad filmem animowanym osadzonym w świecie „Ghost in the Shell”. Za reżyserię odpowiadać będą: Kenji Kamiyama (twórca serialu „Ghost in the Shell: Stand Alone Complex”) oraz Shinji Aramaki („Appleseed”). Nie znamy fabularnych szczegółów projektu (ani przybliżonej daty premiery), jednak w historii mają pojawić się pomysły z mang Masamunego Shirowa.

ghost in the shell komiksy

Swoją drogą, warto też dodać, że niedawno zapowiedziano również publikację komiksowej antologii zatytułowanej jako „The Ghost in the Shell: International Neural Network”, która zostanie opublikowana nakładem oficyny Kodansha. W projekt zaangażowani zostaną najwięksi zachodni twórcy komiksów (jacy? czas pokaże), a premierę przewiduje się na wiosnę 2018 roku.

Źródło: The Hollywood Reporter

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s