Powstanie ekranizacja „Batman: Długie Halloween”? Więcej animacji z kategorią wiekową R?

dnia

Animowany oddział Warner Bros oraz DC Comics rozważają realizację kolejnych filmów z kategorią wiekową R. Co więcej… w planach jest też ponoć ekranizacja komiksu „Batman: Długie Halloween”.

długie halloween

Po „Zabójczym żarcie”, pierwszej animowanej próbie przeznaczonej dla nieco dojrzalszego odbiorcy, włodarze Warner Bros zrealizowali jeszcze jeden film opatrzony kategorią R – mowa jest tutaj o „Justice League Dark”. Nadchodzące produkcje – „Teen Titans: Judas Contract” oraz „Batman and Harley Quinn” będą już jednak przeznaczone dla szerszego grona widzów (PG-13). Czy jest to zatem koniec koniec animacji z R-ką?

James Tucker, producent współodpowiedzialny za widowiska takie jak „Bogowie i potwory” czy kultową kreskówkę „Justice League”, uważa, że na ten moment trudno jest jednoznacznie powiedzieć, czy w najbliższej przyszłości doczekamy się większej ilości historii opatrzonej znakiem „R”. Tucker wprost zaznacza jednak, że lubi mieć możliwość tworzenia filmów z wyższą kategorią wiekową, bo daje mu to znacznie większe możliwości w tworzeniu śmiałych, bezkompromisowych opowieści.

batman. halloween

A co tam w Kinowym Uniwersum DC? Z nieoficjalnych informacji okazuje się, że w 2019 roku, na uczczenie 80 rocznicy narodzin Mrocznego Rycerza, premierę będą mieć następujące filmy aktorskie: „Gotham City Sirens”, „Nightwing”, „Batgirl” oraz „The Batman”. Mało tego – na ten sam rok planowane są również dwa filmy animowane z Batmenem, z czego jednym ma być ekranizacja komiksu „Długie Halloween” Jepha Loeba oraz Tima Sale’a.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s