„Ruff i Reddy” – pierwsza kreskówka w historii studia Hanna-Barbera doczeka się nowego komiksu!

dnia

Już w październiku za sprawą DC Comics Ruff i Reddy, tytulowi bohaterowie pierwszego w historii studia Hanna-Barbera serialu animowanego, doczekają się własnego komiksu! Można już obczaić pierwsze plansze z planowanego rebootu serii.

Ruff i Reddyx

A opis historii brzmi mniej więcej w ten sposób… W złotych czasach telewizji Ruff i Reddy byli na szczycie świata rozrywki … a było tak dopóty, dopóki ów świat się nie odwrócił, a potem zapomniał o ich istnieniu. Teraz Ruff jest spłukanym aktorem telewizyjnym, z kolei Reddy pracuje jako ekspedient w ekskluzywnym sklepie spożywczym. Czy jednak pewien młody, spragniony sukcesu agent może przekonać dawnych partnerów do wspólnego powrotu na scenę? Przekonać świat, że warto jest zaprezentować komediowy duet z psem i kotem?

Ruff i Reddy (ang. The Ruff & Reddy Show) – amerykański serial animowany wyprodukowany w 1957 roku. Jego autorami byli William Hanna i Joseph Barbera. Była to pierwsza kreskówka wyprodukowana przez Hanna-Barbera Studio. Głównymi bohaterami są kot Ruff i pies Reedy.

Ruff i Reddy3

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s