Smerfy powrócą z nowym serialem animowanym!

News utrzymany w wybitniej niebieskiej tonacji! A to dlatego, że oficjalnie zapowiedziano serialowy powrót Smerfów! Udostępniono już nawet pierwszą graficzkę koncepcyjną z przygotowywanego widowiska.

smerfy - nowy serial

Za realizację projektu odpowiedzialne będzie IMPS, które od 1984 posiada prawa do dorobku twórczego Peyo (właściwie – Pierre Culliford), belgijskiego autora komiksów, twórcy Smerfów. Wykonanie całości zajmie się firma Dupuis Audiovisuel. Nowy serial wyprodukowany zostanie w formie animacji komputerowej. Odcinki mają trwać około 13 minut. Póki co, nie znamy, niestety, nawet przybliżonej daty premiery, a to dlatego, że projekt jest na bardzo wczesnym etapie rozwoju.

Najbardziej znany serial o niebieskich skrzatach to oczywiście amerykańsko-belgijska produkcja stworzona przez studio Hanna-Barbera dla stacji NBC. Pierwsza emisja nastąpiła już w latach 80. ubiegłego wieku! Nie tak dawno doczekaliśmy się natomiast kolejnego filmu animowanego oraz komiksów, które dostępne są również na polskim rynku.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s