„Lodowy smok” – nowy film animowany od George’a R.R. Martina!

dnia

Ognista wiadomość! A właściwie – lodowata, choć elektryzująca… mniejsza z porównaniami. Śpieszę donieść, że niedawno ogłoszono plany na zrealizowanie animowanego filmu, który powstanie na kanwie jednej z książek George’a R.R. Martina!

lodowy smok - george r.r. martin

Wytwórnia Warner Bros. chce zrealizować widowisko oparte na materiale zapisanym w powieści „Lodowy smok”. Historia skierowana dla dzieci została opublikowana w 1980 roku. Pomimo tego, że tytuł mógłby nam wskazywać na jakieś połączenie ze światem „Pieśni lodu i ognia”, to trzeba od razu powiedzieć, że akcja rozgrywa się w zupełnie innej rzeczywistości niż ta, która znamy z „Gry o tron”. Bohaterką książki jest Adara, młoda dziewczynka, która potajemnie zaprzyjaźnia się z wyjątkowym okazem smoczego rodu – lodową bestią, która okazuje się być jedyną nadzieją na uratowanie królestwa Adary przed atakiem ognistych smoków.

Za stworzenie filmu rysunkowego odpowiedzialne będzie studio Warner Animation Group, natomiast produkcją całości zajmie się George R.R. Martin oraz Vince Gerardis. Póki co, nie poznaliśmy przybliżonej daty premiery widowiska, co nie zmienia faktu, że warto będzie czekać na seans!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s