„Łowca androidów”, „Conan”, „Kill Bill” czy „Obcy”… jako anime? Sprawdźmy to!

dnia

Niezwykły talent do twórczych eksperymentów – przenoszenia jednej formy w drugą – wyobraźnia oraz intuicja, dzięki której popkulturowe obrazy zyskują zupełnie nowe życie! Dmitry Grozov to prawdziwy magik! A w czym się specjalizuje?

Blade Runner1

Ano w tym, żeby absolutną klasykę kina przetworzyć na styl japońskich animacji. Choć to zaledwie próbka jego umiejętności – kilka kadrów z najbardziej charakterystycznych scen filmów takich jak „Terminator”, „Park Jurajski”, „Predator” czy „Piąty element” – to znać w nich nie tylko pomysłowość, ale też, no, niemałe umiejętności, dzięki którym grafiki wyglądają niezwykle sugestywnie! Aj waj, oglądałoby się takie pełnometrażowe adaptacje!

AlienAlien2Alien3Bettlejuice1Blade Runner 2049Blade RunnerBlade Runner1Blade Runner2Blade Runner3Conan1Fifth Element1Fifth Element2Fifth Element3Fifth Element4Ghostbusters1Ghostbusters2Ghostbusters3Ghostbusters4Ghostbusters5Judge Dredd1Judge Dredd2Jurrasic Park1Jurrasic Park2Jurrasic Park3Kill Bill1Predator1Predator2Robocop1Robocop2Terminator1Terminator2Terminator3Terminator4

Źródełko i więcej pracy artysty znajdziecie między innymi na Instagramie!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s