Oficjalnie: „Blade Runner-Black Lotus”, czyli nowy serial animowany dla Adult Swime!

Replikanci powracają! Dziennikarze portalu Variety donoszą, że wytwórnia Alcon Television Group  porozumiała się z przedstawicielami Adult Swim oraz firmy Crunchyroll w celu stworzenia zupełnie nowego serialu osadzonego w świecie „Łowcy androidów”. 

blade runner

Nazwa serialowego projektu brzmi: „Blade Runner-Black Lotus”. Wiemy, że telewizyjne widowisko będzie składać się z 13 epizodów zrealizowanych w konwencji anime. Każdy z odcinków ma trwać około 30 minut. Inspiracją do stworzenia historii jest animowany projekt „Blade Runner Blackout 2022”, który stanowi z kolei prequel hollywodzkiego filmu „Blade Runner 2049” z Ryanem Goslingiem w roli głównej.

blade runner 2049

„Black Lotus” zostanie osadzony w świecie przyszłości, dokładnie w 2032 roku. Według oficjalnych zapowiedzi w anime zobaczymy kultowych bohaterów z oryginalnego „Łowcy androidów”. Shinji Aramaki oraz Kenji Kamiyama zajmą się reżyserią wszystkich odcinków. Warto też powiedzieć, że duet japońskich twórców planuje obecnie również nad nową serią „Ghost in the Shell”, o czym pisałem jakiś czas temu. Shinichiro Watanabe, który stworzył „Blade Runner Black Out 2022”, został z kolei głównym producentem „Black Lotus”.

Źródło: Variety

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s