Miles Morales i Spider-Gwen w nowym serialu o Spider-Manie

dnia

Jakiś czas temu pisałem o tym, że Marvel planuje stworzyć nową serię telewizyjną poświęconą Pajączkowi. Teraz okazuje się, że w animacji – oprócz Petera Parkera – pojawić ma się również Miles Morales, Spider-Gwen oraz… Venom. Całość będzie emitowana na kanale Disney xD

animowany-spider-man-nowa-seria-marvela

Nie wiemy jeszcze dokładnie w jakim charakterze wystąpią wspomniani bohaterowie. Mówi się jednak, że mogą oni odgrywać dużo bardziej znaczącą rolę niż miało to miejsce w kończącej się serii „Ultimate Spider-Man”. No i pozostaje jeszcze Venom. Superzłoczyńca czy… tajny agent sympatyzujący z Pajęczakiem – jak ma to miejsce w przypadku Flasha Thompsona? Bo choć na początku nosicielem kosmicznego symbionta był sam Spider, to z czasem pozaziemska forma życia korzystała z organizmów Eddie’go Brocka czy Harry’ego Osborna.

Za widowisko odpowiadać będzie między innymi Kevin Shinick („Robot Chicken”) oraz Philip Pignotti („Avengers Assemble”). Warto również dodać, że Dan Slott, autor serii komiksowej „The Superior: Spider-Man”, został producentem i konsultantem projektu. Inna sprawa, że postać Moralesa już wkrótce może pojawić się w pełnometrażowej animacji od Sony. Źródełko dzisiejszych rewelacji znajdziecie tutaj.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s