„Batman and Harley Quinn” – wiemy, o czym będzie historia!

dnia

Zwariowane dziewczę o imieniu Harley Quinn już wkrótce będzie mieć do wystąpienia w filmie animowanym z Mrocznym Rycerzem! Pojawiły się pierwsze szczegóły na temat „Batman and Harley Quinn”.

batman and harley quinn

Produkcja realizowana przez Bruce’a Timma koncentrować się będzie na przedstawieniu współpracy nietypowego trio – Batmana, Nightwinga oraz Harley. Misja, którą będą musieli wykonać wiąże się z niebezpieczeństwem zainicjowanym przez Poison Ivy. Istotnym elementem układanki ma być również Swamp Thing.

batman and harley quinn1

Nie ma zaskoczenia odnośnie tego, kto użyczy głosu Batmanowi – będzie to niezastąpiony Kevin Conroy. Z kolei w Nightwinga wcieli się Loren Lester znany z tej roli w kreskówce „Batman: The Animated Series”, a także „The New Baman Adventures”. Natomiast interpretacją pokręconej osobowości Harley tym razem zajmie się… Melissa Rauch, która najlepiej znana jest z serialu komediowego „Teoria wielkiego podrywu”. Zaintrygowani? No to znakomicie! Spójrzcie zatem na pierwsze, nieoficjalne fragmenty animacji! Premiera latem tego roku.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s